Įmonė UAB 'Aivekas" teikia įvairias paslaugas susijusias su patalpų ir automobilių saugumu: apsauginių, gaisrinių signalizacijų , vaizdo stebėjimo sistemų, praėjimo kontrolės sistemų montavimas, automobilių signalizacijų, garso aparatūros, komforto įrangos montavimas. Taip pat įmonė yra atestuota valstybinėje energetikos inspekcijoje ir atlieka elektros įrengimų eksploatacijos darbus.


Šiandien įmonės veiklą galima suskirstyti į keletą grupių:
  1. Didmeninė ir mažmeninė prekyba automobilių apsaugos sistemomis, garso aparatūra, komforto įranga, GPS navigacijos sistemomis, patalpų apsaugos ir stebėjimo sistemos;
  2. Automobilių apsaugos sistemų, komforto įrangos ir garso-vaizdo aparatūros montavimas;
  3. Patalpų apsaugos sistemų, priešgaisrinių apsaugos sistemų, vaizdo stebėjimo, video-pasikalbėjimo, praėjimo kontrolės ir kt. sistemų montavimas;
  4. Elektros instaliacijos darbai.

 
UAB „Aivekas“ yra asociacijos AVG (Apsaugos verslo grupė) narė, kurios gretose aktyviai dalyvauja sprendžiant problemas susijusias su efektyvių apsaugos priemonių kūrimu bei realizavimu.

Aivekas

Teikiame paslaugas susijusias su patalpų ir automobilių saugumu: apsauginių, gaisrinių signalizacijų , vaizdo stebėjimo sistemų, praėjimo kontrolės sistemų montavimas, automobilių signalizacijų, garso aparatūros, komforto įrangos montavimas.

Kategorijos