Apmokėjimas

Šiuo metu Aivekas parduotuvė užsakymus vykdo tik gavęs išankstinį apmokėjimą. Per 24 val gausite atsakymą apie užsakymo būklę, išankstinę sąskaitą apmokėjimui. Jei norite apmokėti užsakymą pristymo metu (grynaisiais pinigais) pirkinių krepšelyje ties "Pastabos" palikite pranešimą: "apmokama siuntos pristatymo metu".

 

Pristatymas

Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus Lietuvoje arba jas galite atsiimti patys.

  • Prekių pristatymas yra nemokamas, jeigu užsakymo suma - 50 € ir didesnė.
  • Jei užsakymo suma - iki 15 €, pristatymas kainuoja 6 €.
  • Jei užsakymo suma didesnė nei 15 €, bet mažesnė nei 30 €, pristatymas kainuoja 4,5 €.
  • Jei užsakymo suma didesnė nei 30 €, bet mažesnė nei 50 €, pristatymas kainuoja 3 €.
  • Pasiimu pats - Nemokamas prekių atsiėmimas adresu: Pramonės pr. 15, KAUNAS. ( KARANTINO laikotarpiu prekių užsakymai nuo 30 €  KAUNO mieste pristatomi nemokamai).


Dėl nestandartinių prekių dydžių ar svorio tam tikrų prekių pristatymo kaina gali būti didesnė nei 6 €. Apie tai būsite informuoti tvarkant Jūsų užsakymą.


Prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Prekės pristatymo laikas yra 2-3 darbo dienos nuo:
1. Prekės užsakymo patvirtinimo dienos, jei už prekę mokama siuntos pristatymo metu (grynais pinigais).
2. Pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento, jei už prekę mokama bankiniu pavedimu.


Kiekvienu atveju dėl pristatymo Jus informuosime telefonu arba el. paštu. Prekių pristatymo laiką su Jumis suderins mūsų darbuotojai.


Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, kad prekė perduota tvarkinga.


Į kitas šalis pristatome pagal atskirą susitarimą, o kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Jei pageidautumėte tokios paslaugos, susisiekite su mumis ir nuspręsime, koks būdas būtų Jums patogiausias.
Kilus klausimams, kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar skambinkite mūsų darbuotojams telefonais nuoroda Kontaktai.

 

Aivekas

Teikiame paslaugas susijusias su patalpų ir automobilių saugumu: apsauginių, gaisrinių signalizacijų , vaizdo stebėjimo sistemų, praėjimo kontrolės sistemų montavimas, automobilių signalizacijų, garso aparatūros, komforto įrangos montavimas.

Kategorijos