CYCLO C124 V formos diržų kondicionierius

C124 Skystas purškiamas V formos diržų kondicionierius. Apsaugo nuo išdžiūvimo, surambėjimo ir skilinėjimo, pašalina cypimą.
Pardavimo kaina su nuolaida
9,21 €
Nuolaida
Aprašymas CYCLO C124 Skystas purškiamas V formos diržų kondicionierius. Apsaugo nuo išdžiūvimo, surambėjimo ir skilinėjimo, pašalina cypimą.

Naudojimas

Uždėti purškiamąją galvutę. Vamzdelio galą pridėti prie pat dirželio vidinės (darbinės) pusės ir purkšti išilgai dirželio arba sukantis dirželiui 5 s purkšti vidinę jo pusę laikant flakoną vienoje vietoje.

Pastaba: purškiant pirmą kartą, prieš tai nuvalyti darbinius paviršius ir patikrinti ar dirželis nesusidėvėjęs, nes dėl padidėjusios traukimo jėgos, susidėvėjęs dirželis gali trūkti.

DĖMESIO! Patekus preparatui į akis, kruopščiai praplaukite jas vandeniu (ne trumpiau kaip 15 min). Nurijus, kreipkitės į gydytoją, patys sukelti vėmimo nebandykite. Neįkvėpti. Saugoti nuo vaikų!

Slėginis indas:

  • Saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50oC temperatūroje.
  • Nebadyti ir nedeginti net tuščio.
  • Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant kokios nors įkaitintos medžiagos.
  • Saugoti nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.
  • Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose.

226 g.

Gamintojas: „Cyclo Industries, Inc“ Jupiter, FL 33458, USA. www.cyclo.com

Kilmės šalis: USA

Aivekas

Teikiame paslaugas susijusias su patalpų ir automobilių saugumu: apsauginių, gaisrinių signalizacijų , vaizdo stebėjimo sistemų, praėjimo kontrolės sistemų montavimas, automobilių signalizacijų, garso aparatūros, komforto įrangos montavimas.

Kategorijos