PedalBox Pro

PedalBox Pro – greičio pedalo reguliavimas, kad vairavimas būtų linksmesnis. Startuokite greičiau, geriau įsibėgėkite ir lenkkite užtikrinčiau. PedalBox“ yra originalus „DTE Systems“ valdiklis.
Pardavimo kaina su nuolaida
299,00 €
Nuolaida
Aprašymas

Droselinės sklendės derinimas optimizuoja akceleratoriaus pedalo charakteristikų kreivę ir taip pagerina įsibėgėjimą iki +10 % visoms transporto priemonėms su elektroniniais akceleratoriaus pedalais – nesvarbu, ar benzininis, dyzelinis, hibridinis ar elektromobilis. Su „PedalBox Pro Remote“ „PedalBox“ gali būti valdomas belaidžiu ryšiu ir lengvai laikomas raktų pakabuke. Tuo pačiu metu jį taip pat galima bet kada valdyti savo išmaniuoju telefonu. Dėl paprasto montavimo „PedalBox“ greitai montuojamas ant droselio ir yra iškart paruoštas naudoti. Imobilaizerio ir važiavimo blokavimo f-ja, ypač aktualu automobiliams su Keyless sistema.


PedalBox Pro, dar didesnis saugumas, dar geresnis pagreitis

Dabar su imobilaizerio ir važiavimo blokavimo funkcija 
Paleiskite greičiau, įsibėgėkite geriau
Su nuotolinio valdymo pultu ir telefono programėle
5 vairavimo režimai su 7 individualiais nustatymais
Taupykite degalus ekologiniu režimu

Dėl suderinamumo su konkrečiu automobilio modeliu pasikonsultuokite su pardavėju.

Daugiau informacijos PedalBox.com

Aivekas

Teikiame paslaugas susijusias su patalpų ir automobilių saugumu: apsauginių, gaisrinių signalizacijų , vaizdo stebėjimo sistemų, praėjimo kontrolės sistemų montavimas, automobilių signalizacijų, garso aparatūros, komforto įrangos montavimas.

Kategorijos